Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w naszej szkole. Cała społeczność szkoły, jak co roku włączyła się w organizację, przygotowanie oraz przeprowadzenie działań związanych ze zbiórką pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Od wtorku działała kawiarenka, w której wszyscy mogli kupić smakołyki przygotowane przez rodziców uczniów. Pani Ewelina Feliga, opiekunka SSU przygotowała fotobudkę. Za symboliczna „złotówkę” uczniowie mogli robić sobie zabawne zdjęcia. Przez cały tydzień zbieraliśmy fanty.
W dniu dzisiejszym przeprowadziliśmy finał. Odbyła się loteria fantowa, licytacja, a na koniec krótka dyskoteka.
Ze wszystkich działań udało się uzbierać 1400zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia, dziękujemy nauczycielom i uczniom, którzy aktywnie włączyli się w organizację            i przeprowadzenie zaplanowanych działań. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę SSU i jego opiekunki, p. Eweliny Feligi.
Niezwykle ważne jest, aby wśród dzieci i młodzieży kształtować postawy wolontariackie, wrażliwość na potrzeby innych oraz przekonanie, że pomaganie innym jest niezwykle ważne w życiu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*