Piknik Rodzinny

Dnia 17 czerwca, przy współpracy z Radą Rodziców zorganizowaliśmy Piknik Rodzinny. Był to cudownie spędzony czas, kiedy to cała społeczność szkoły wspólnie z rodzicami integrowała się przy wielu różnych atrakcjach. Motywem przewodnim pikniku była oczywiście kumulacja świąt rodzinnych – Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Imprezę rozpoczął fantastyczny występ uczniów z oddziałów przedszkolnych i klas I-III, który wprowadził wszystkich w radosny nastrój. Po występie nadszedł czas na zabawę i korzystanie z wielu atrakcji jakie czekały na uczestników. Najmłodszym mnóstwo radości sprawiła dmuchana zjeżdżalnia, do której kolejka się nie kończyła. Jak się okazało nawet dorośli chętnie zjeżdżali. Wszystkim chętnym dzieciom, panie malowały buźki w przepiękne wzory. W tym szczególnym dniu gościliśmy niezwykłych ludzi, miłośników starej, polskiej motoryzacji. Dzięki stowarzyszeniu Sochaczewskie Fiaty 126p wiele osób z rozrzewnieniem wspomniało dawne czasy, kiedy „maluchem” jeździło się na porządku dziennym. Młodsi mogli poznać namiastkę motoryzacji sprzed dziesiątek lat. Wszyscy oczywiście chętnie robili sobie zdjęcia z maluchem. Dziękujemy dyrektorowi GOK i GBP w Młodzieszynie, p. Danielowi Janiakowi oraz p. Danielowi Czajewskiemu za wspaniałe spotkanie z historią motoryzacji. Nasz piknik uświetnili swoją obecnością również strażacy z Bud Starych. Dzieci mogły obejrzeć krótki pokaz pierwszej pomocy, zapoznać się ze sprzętem, jaki strażacy używają podczas akcji, a nawet ubrać się w mundur i hełm strażacki. Chętni mogli usiąść za kierownicą wielkiego strażackiego wozu bojowego. Dla głodnych i smakoszy również czekało mnóstwo wspaniałych potraw i przekąsek. Pani Wójt Monika Pietrzyk ufundowała nam kiełbaski i kaszankę, które podawane były na ciepło prosto z grilla, a przygotowane przez mistrza ceremonii grillowania, pana Marka Sieradzkiego – dziękujemy. Mnóstwo ciasta czekało na uczestników dzięki rodzicom naszych uczniów, którym serdecznie dziękujemy. Regionalne przysmaki w postaci zdrowego smalcyku z ogórkiem zapewniła p. Maria Juras – dziękujemy. Koło Gospodyń Wiejskich z Kamiona „KAMIONKI” zapewniło wszystkim cukrową watę, gofry oraz popcorn – również składamy serdeczne podziękowania. Przez cały czas trwania pikniku najmłodszych zabawiał wodzirej, pan Dariusz Kakietek – doskonała „robota” – serdecznie dziękujemy. Na koniec podziękowania należą się nauczycielom naszej szkoły, którzy całym sercem włączyli się w organizację tej cudownej imprezy. Paniom z klas najmłodszych i grup przedszkolnych za wspaniały występ, pozostałym nauczycielom za pomoc w organizacji i nadzór nad prawidłowym przebiegiem. Serdecznie dziękujemy nieocenionym naszym paniom z obsługi, na które zawsze można liczyć.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*