Podróżująca Filharmonia

22 marca naszą szkołę odwiedził p. Marcin Jóźwik, wszystkim znany jako „Podróżująca Filharmonia”. Pan Marcin jest niezwykle uzdolnionym muzykiem, który wielokrotnie odwiedzał naszą szkołę przedstawiając dzieciom i młodzieży koncerty muzyczne nawiązujące do różnych, ważnych wydarzeń. Tym razem miało miejsce spotkanie muzyczne o tematyce wiosennej. Pan Marcin w niezwykle ciekawy sposób przedstawia treści oraz prezentuje utwory muzyczne na różnych instrumentach. Uczniowie  zawsze aktywnie uczestniczą w spotkaniach i chętnie angażują się w zadania stawiane przez Podróżującą Filharmonię. Cieszymy się, że p. Marcin nie zapomniałem o nas po latach pandemii i odwiedził nas w tym roku. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*