JASEŁKA

SONY DSC
W dniu dzisiejszym spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, aby wspólnie spędzić kilka chwil poświęconych zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia. Zaproszonym gościem był proboszcz giżyckiej parafii, ks. Bogumił Bartlewski. Klasa IV pod kierunkiem p. Sylwii Błaszczak przygotowała Jasełka. Usłyszeliśmy piękne wiersze o tematyce świątecznej i najbardziej popularne kolędy i pastorałki.
Uczniowie złożyli wszystkim życzenia świąteczne. Ciepłe słowa z życzeniami skierował do zgromadzonych ks. Bogumił. Życzenia złożył również dyrektor szkoły, p. Leszek Borkowski. ???
 
Podsumowaliśmy również ogłoszone przez Szkolny Samorząd Uczniowski konkursy.
Konkurs wiedzy o patronie szkoły:
Na przełomie września i października przeprowadzony został konkurs wiedzy o patronie szkoły, płk Ludwiku Głowackim. Wyróżnieni i tym samym nagrodzeni uczniowie:
Oliwia Rzeczycka, Blanka Nowak, Julia Żakowska, Nikola Uzdowska, Eryk Pszenicki, Oliwia Nowakowska.???
W październiku ogłoszony został konkurs ph.: „Szkoła Pamięta” zrealizowany w ramach ministerialnej akcji o tej samej nazwie. Uczniowie mieli za zadanie zrobić sobie zdjęcie podczas wizyty na grobach wojennych, żołnierskich. Decyzją przyjaciół szkoły z grona fejsbukowego I msc. zajęła Zuzanna Pacholska, II msc. Blanka Nowak i III msc. Małgorzata Winnicka.???
Opiekunem SSU jest p. Sylwia Błaszczak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*