JESTEŚ WIDOCZNY – JESTEŚ BEZPIECZNY

SONY DSC

23 listopada 2021r. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie – delegatura w Żyrardowie oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Płocku. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii społecznej „ Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” realizowanej pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, p. Adama Struzika. Podczas spotkania z uczniami klas IV-VI goście przedstawili i omówili prezentację dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ze zwróceniem szczególnej uwagi na potrzebę noszenia odblasków po zmroku. Uczniowie otrzymali również pakiet odblasków zwiększających bezpieczeństwo.

To już kolejna akcja przeprowadzona w tym roku w naszej szkole związana z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i w przestrzeni publicznej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*