Towarzyski Turniej w Piłkę Siatkową

19 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Janowie odbył się towarzyski turniej w piłkę siatkową zorganizowany przez proboszcza parafii Giżyce, księdza Rafała Banasiaka oraz dyrektora szkoły, pana Leszka Borkowskiego. Skierowany był do giżyckich parafian oraz mieszkańców Janowa i okolic. Zawody miały na celu przede wszystkim dobrą zabawę i miłe spędzenie niedzielnego popołudnia, ale również popularyzacje piłki siatkowej oraz kształtowanie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu. Sędzią głównym był p. Leszek Borkowski. W zawodach udział wzięło sześć drużyn. Jedna z nich składała się z samych dziewczyn, absolwentek szkoły w Janowie, obecnie uczennic klas gimnazjalnych. Pozostałe cztery drużyny były męskie. W większości składały się z uczniów oraz absolwentów. Jedna drużyna to przedstawiciele dorosłej części janowskiej społeczności pod przewodnictwem p. Łukasza Gołębiewskiego i p. Marcina Uzdowskiego, którzy zawsze aktywnie włączają się w życie szkoły i działania podejmowane na jej terenie. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Kolejność meczy losowali kapitanowie drużyn.

I msc. zajęła drużyna w składzie: Bartosz Ignatowski, Kacper Chaber, Kacper Skorupski, Piotr Ziąbski, Mikołaj Małkowski, Paweł Brzeziński.

Turniej rozegrany został na bardzo wysokim poziomie w duchu gry „fair play”. Radosna, a przede wszystkim sportowa atmosfera towarzyszyła wszystkim uczestnikom. Zawodnicy otrzymali słodkie nagrody ufundowane przez ks. Rafała Banasiaka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*