Dzień Babci i Dziadka

24 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji święta Babć i Dziadków. Zaproszeni przez przedszkolaków i uczniów kl. 0-III seniorzy licznie przybyli do naszej szkoły. Na początku dyrektor, Leszek Borkowski serdecznie wszystkich powitał. Następnie głos zabrały dzieci, które w przepięknej części artystycznej, wzruszającej, a niejednokrotnie zabawnej, wyraziły swoją miłość i wdzięczność dla swoich babć i dziadków. Nagrodą były ogromne brawa oraz uśmiechy i łzy radości, głównie babć, ale dziadkowie również nie kryli wzruszenia. Po części artystycznej wnuczęta wręczyły swoim babciom i dziadkom pamiątkowe prezenty. Na koniec wszyscy zostali zaproszenie na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców naszych uczniów. Dziękujemy serdecznie wszystkim babciom i dziadkom za obecność w tym szczególnym dniu. Dzieciakom oraz wychowawczyniom klas 0-III i oddziału przedszkolnego dziękujemy za przygotowanie cudownego przedstawienia. Serdeczne podziękowania składamy Panu Przemkowi Wasilewskiemu „Tęczowy Ogród” za przepyszne soki i owoce jakie otrzymaliśmy na dzisiejszą uroczystość.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*