„Ozdoba Wielkanocna” – podsumowanie konkursu

SONY DSC

7 kwietnia 2019r., w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Janowie nastąpiło podsumowanie V edycji konkursu „Ozdoba Wielkanocna”. O godz. 14.30 sala wypełniła się zaproszonymi gośćmi oraz uczestnikami konkursu. Dyrektor szkoły, Leszek Borkowski powitał wszystkich zgromadzonych. Wśród zaproszonych gości była wnuczka patrona naszej szkoły, płk Ludwika Głowackiego, pani Marzena Anna Kuna Kabańska wraz z mężem, panem Witoldem Kabańskim, wójt Gminy Młodzieszyn, pani Monika Pietrzyk, przewodniczący Rady Gminy, pan Sławomir Makowski, z.ca przewodniczącego Rady Gminy, pani Monika Wawrzyńczak, uczniowie wyróżnieni w konkursie wraz z rodzicami. Honorowy patronat nad konkursem objęła pani Monika Pietrzyk, Wójt Gminy Młodzieszyn. Pani wójt była również sponsorem nagród. Po podsumowaniu konkursu i wręczeniu nagród oraz podziękowań dla nauczycieli i rodziców, tradycyjnie, jak co roku, prace konkursowe zostały zlicytowane. Dochód z licytacji zostanie przekazany na fundację AVALON, która zajmuje się finansowaniem leczenia i rehabilitacji Dorotki, uczennicy naszej szkoły. Wyniki konkursu: kategoria oddział przedszkolny I msc. Zuzanna Przybylska SP Rybno II msc. Aleksander Wiśniewski SP Młodzieszyn III msc. Julia Popowska SP Janów III msc. Antoni Juras SP Janów wyróżnienia Zuzanna Gajewska SP Rybno Nadia Górska SP Janów kategoria klas I-III I msc. Jan Milczarek SP Kąty II msc. Zuzanna Olejniczak SP Rybno III msc. Nikola Chaber SP Młodzieszyn wyróżnienia Aleksandra Marecka SP Rybno Angelika Czerniewska SP Młodzieszyn Antoni Sierota SP Rybno Maciej Juras SP Janów Szymon Wiśniewski SP Młodzieszyn Krystian Dudkiewicz SP Giżyce kategoria klas IV-VI I msc. Karol Krzemiński SP Iłów II msc. Magdalena Winnicka SP Młodzieszyn III msc. Błażej Słowiński SP Kamion III msc. Roksana Świtkiewicz SP Mokas wyróżnienia Wiktoria Wołek SP Rybno Małgorzata Kacprzak SP Kamion Maja Siekiera SP Iłów Kacper Przywoźny SP Młodzieszyn Julia Motel SP Janów Natalia Kwaśnik SP Janów Paulina Gajownik SP Iłów Michalina Palasik SP Kaptury kategoria klas VII,VIII i III Gimn. I msc. Weronika Grzelewska – Załusków II msc. Maja Winnicka – Młodzieszyn III msc. Paweł Arkuszewski – Giżyce wyróżnienia Natalia Paruszewska – Młodzieszyn kategoria praca rodzinna/grupowa I msc. Lena Kocik z mamą – Rybno I msc. Zuzanna Przybylska z mamą – Rybno II msc. Julia i Małgorzata Kiełbasińscy – Janów III msc. klasa VI SP Janów wyróżnienia Maciej Winnicki z rodziną – Młodzieszyn Patrycja Rzeczycka z rodziną – Janów Oliwier Salamon – Kąty Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej niezwykłej uroczystości. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Moniki Pietrzyk, wójta Gminy Młodzieszyn za ufundowanie nagród, dziękujemy uczestnikom konkursu oraz ich rodzicom i opiekunom. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w licytację prac konkursowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*