Dzień Rodziny

8 czerwca w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie – Dzień Rodziny. To czas, kiedy wszyscy uczniowie, rodzice, dziadkowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotykają się, aby wspólnie bawić się i integrować. Wśród gości była również pani wójt, Monika Pietrzyk.

Na początku dyrektor szkoły, Leszek Borkowski powitał wszystkich. Następnie rozpoczął się cykl występów. Najpierw zaprezentowali się uczniowie z klas 0-III we wspaniałym przedstawieniu. Po nich, widownia wysłuchała koncertu fletowego uczniów, a następnie mogła podziwiać talent Czarka Walkowskiego i jego partnerki, mistrzów tańca towarzyskiego. Finałem był występ rodziców, którzy zaprezentowali się w fantastycznym przedstawieniu pt.: „Rzepka”. Świetna gra aktorska oraz komiczna interpretacja bajki sprawiła, że publiczność „pokładała”się ze śmiechu a na koniec nagrodziła występujących rzęsistymi brawami.

W kolejnej części Dnia Rodziny był poczęstunek, i jak co roku konkurencje sportowe. Zarówno uczniowie, jak i rodzice chętnie brali w nich udział. Były wyścigi w rzędach z zadaniami, przeciąganie liny, skoki przez linę. Na koniec rozegrano mecz w piłkę nożną – rodzice kontra uczniowie, który zakończył się zwycięstwem seniorów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tegorocznego „Dnia Rodziny”, a szczególnie rodzicom, którzy brali udział w premierowym przedstawieniu. Mamy nadzieję, że to nie ostatni raz.

Gościom dziękujemy za przybycie i do zobaczenia za rok.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*